Про Нас
Ціна нашої їжі: екологічні наслідки
  • Тваринництво продукує 14,5% від всіх викидів парникових газів.
  • Україна посідає 9 місце у світі за кількістю сміття на одну людину.
  • На українських сміттєзвалищах накопичено вже 12,5 млрд т відходів.
  • Щороку в Україні утворюється 15 мільйонів тонн рослинних відходів
  • До 2050 року через перенаселення виробництво продуктів зросте на 70%.
Вичерпання ресурсів планети
Проблема пов’язана з перевищенням природної здатності планети забезпечити необхідні для життя ресурси. Вона охоплює вичерпання ґрунтів для вирощування їжі, вилов риби на межі знищення, масову вирубку лісів для розширення с/г угідь.
Генерація великої кількості сміття
Утворення значних обсягів відходів — нагальний виклик. Значна частка відходів — органічне сміття, яке потенційно можна переробити на корисне добриво. Проблема — у втраті потенціалу сировини: її можна повернути в екосистему шляхом переробки.
Зростаючий попит на їжу
Проблема виникає внаслідок постійного збільшення населення і, відповідно, зростання рівня бідності. Збільшений попит на харчові продукти призводить до посилення тиску на ресурси та підвищеної експлуатації землі та водних ресурсів.
Рішення
Маленька комаха проти глобальних проблем
Чорна львинка та продукти, які ми отримуємо з її використанням, відіграють ключову роль у розв'язанні екологічних викликів. Комаха — ефективний конвертер органічного матеріалу в білок, що дає можливість використовувати менше ресурсів для виробництва кормів. Процес вирощування та переробки відбувається в замкненому екологічному циклі, де відходи одного етапу стають сировиною для іншого. Наприклад, відходи від вирощування личинок — це добриво, а від агровиробництва — це їжа личинок.
Використання комах для виробництва продуктів потенційно забезпечить більшу кількість харчових ресурсів для зростаючого населення планети. Високий вміст білка у продуктах з чорної львинки робить їх ефективним джерелом харчування.
Зв'язатись з нами
Цілі ООН
Наш внесок у сталий розвиток
Боротьба з голодом, відповідальне споживання та виробництво, боротьба з кліматичними змінами, збереження та стале використання океанічних ресурсів, збереження й відновлення екосистем — цілі сталого розвитку, до яких ми долучаємось у своїй роботі.